هر آنچه در مورد گردشگري بايد بدانيد هر آنچه در مورد گردشگري بايد بدانيد .

هر آنچه در مورد گردشگري بايد بدانيد

كدام سايت هتلي كه قصد رزرو آن را داريد ارزانتر مي‌دهد؟


اين روزها بهترين سفرها با يك كليك شروع مي‌شود! همين كه تصميم مي‌گيريم به يكي از شهرهاي ايران مثل مشهد برويم، بلافاصله براي رزرو هتل مشهد و يا اجاره سوئيت در مشهد به سايت‌هاي مختلف مراجعه مي‌كنيم. در واقع با توجه به محدوديت زماني و مالي، اكثر افراد ترجيح مي‌دهند با برنامه ريزي دقيق سفر كنند و از قبل، برآوردي از هزينه‌هايش داشته باشند.
زماني كه قصد رزرو هتل و يا اجاره سوئيت داريد با سايت‌هاي مختلفي مواجه مي‌شويد يا وقتي مي‌خواهيد سفر با تور را تجربه كنيد نمي‌دانيد بهترين تور براي مقصد شما چه قيمتي دارند و چه خدماتي را ارائه مي‌دهند؟ مثلا براي تور مشهد اينكه چه خدماتي دارند و آيا بازديد از جاهاي ديدني مشهد جزء خدمات تور است يا خير؟
در اين مواقع نياز به يك راهنما براي سفر داريد كه فرصت مقايسه گزينه‌هاي مختلف و انتخاب بهترين گزينه از نظر قيمت و كيفيت را در اختيارتان قرار دهد. سلطان سفر سايتي است كه مي‌تواند در اين زمينه به شما كمك كند و ميتوان گفت با سلطان سفر تنها يك كليك با سفر فاصله داريد.

سلطان سفر با رويكردي متفاوت وارد عرصه خدمات آنلاين گردشگري شده است و قصد دارد مرجع و راهنمايي براي سفر باشد. در سايت سلطان سفر در حال حاضر سه بخش هتل، اقامتگاه و تور فعال مي باشد كه در ادامه توضيح مختصري از هر بخش ارائه شده است:

 

رزرو هتل در سلطان سفر
براي رزرو هتل در هر شهري از ايران از جمله رزرو هتل مشهد مي توانيد با مراجعه به سايت سلطان سفر، مقايسه قيمت رزرو هتل در سايت هاي مختلف را مشاهده كرده و با بررسي نظرات كاربران درباره هتل و سايت رزرو بهترين گزينه را انتخاب كنيد. توجه داشته باشيد كه سلطان سفر رزرو هتل انجام نمي دهد و در نهايت شما بعد از انتخاب هتل به سايت رزرو ارجاع داده مي شويد.

اجاره سوئيت يا ويلا در سلطان سفر
اگر جزو افرادي هستيد كه اقامت در سوئيت و يا ويلا را به هتل ترجيح مي دهيد، سلطان سفر براي شما هم راهنماي مناسبي خواهد بود. كافي است در سايت سلطان سفر در بخش اقامتگاه شهر مقصد مثلا مشهد را وارد كنيد تا تمام اقامتگاه هاي ثبت شده در بيش از 10 سايت اجاره اقامتگاه را به صورت يكجا و تجميع شده مشاهده كنيد. مزيت سلطان سفر اين است كه با مشاهده تمام گزينه هاي موجود ميتوانيد انتخاب بهتري داشته باشيد چرا كه انواع اقامتگاه از سوئيت و آپارتمان تا ويلا ساحلي، جنگلي و اقامتگاه بومگردي در سايت موجود مي باشد. قابل ذكر است كه در بخش اقامتگاه نيز بعد از انتخاب اقامتگاه مورد نظر براي رزرو به سايت ارائه دهنده ارجاع داده مي شويد.

رزرو تور در سلطان سفر
با توجه به برخي مزايايي كه تورها نسبت به سفر شخصي دارند برخي افراد سفر با تور را ترجيح مي دهند. در بخش تورهاي سلطان سفر مي توانيد با انتخاب شهر مبدا و مقصد خود، كليه تورهاي موجود در اين مسير كه توسط آژانس ها و سايت هاي مختلف ارائه شده اند را يكجا مشاهده خواهيد كرد. بعد از بررسي خدمات هر آژانس براي تور و مقايسه قيمت ها با انتخاب تور مورد نظر خود به سايت ارائه دهنده تور منتقل مي شود تا رزرو تور مشهد را به صورت قطعي انجام دهيد 


برچسب: جاهاي ديدني مشهد،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۸:۳۹ توسط:كريم سفري موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :